Katılımcılar

No İsim Kurum Görevi
1 Prof. Dr. Derviş KARABOĞA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
2 Prof. Dr. Ali AKDAĞLI MERSİN ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
3 Prof. Dr. Tolga DEPCİ İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
4 Yücel BAĞRIAÇIK TÜRK TELEKOM CEO Danışmanı
5 Nejat EGE ABB ELEKTRİK Türkiye Satış Başkanı
6 Serhat Polat CANPOLAT MMK METALURJİ Mühendis
7 Süleyman YILMAZ MMK METALURJİ Mühendis
8 Oğuz İslam EMLİK İSDEMİR Ağ ve Kullanıcı Destek Başmühendisi
9 Uğur OKTAY İSDEMİR Haddehaneler ve İkmal Tesisleri Başmühendisi
10 Murat CAN YAZICI DEMİR ÇELİK Bilgi İşlem Şefi
11 Hasan AVŞAR TOSYALI TOYO Seviye 2 Başmühendisi
12 Fuat KARAKUŞ TOSYALI TOYO İşletme Mühendisi
13 Arif TUNUZ MEGA METALURJİ Elektrik-Otomasyon Bakım Şefi
14 Hakan GÜNGÖRDÜ LİMAK İSKENDERUN ULUSLARARASI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ Çevre ve Kalite Şefi
15 Yavuz Selim KÖMÜR BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Ağ Yöneticisi
16 İbrahim GÜLER INFORTE Kıdemli Güvenlik Danışmanı
17 Ramazan GEZER TÜRK TELEKOM Hatay İl Telekom Müdürü
18 Kerem Sertkol SÖKMEN TÜRK TELEKOM Saha Operasyonları Ekip Lideri
19 Ahmet TABAKOĞLU TÜRK TELEKOM İletim Sistemleri Yöneticisi
20 Kerem KORKUT TÜRK TELEKOM Saha Operasyonları Mühendisi
21 Metin KÖRDEMİR TÜRK TELEKOM Saha Operasyonları Yöneticisi
22 Murat TUNÇ TÜRK TELEKOM Network Yönetim Sistemleri Müdürü
23 Ahmet BİLGİN TÜRK TELEKOM ESS Müdürü
24 Yılmaz TOHUMOĞLU TÜRK TELEKOM Bölge Müdürü
25 Elif ERGEN TÜRK TELEKOM İnsan Kaynakları Müdürü
26 Nazan YILDIZ AY TÜRK TELEKOM İletim Ekip Lideri
27 Yusuf KARAKUŞ TÜRK TELEKOM İletim Ekip Sorumlusu
28 Mehmet Ali KILIÇ TÜRK TELEKOM Network Operasyon Sorumlusu
29 Serkan BULUT TÜRK TELEKOM İskenderun Ticari Faaliyetler Yöneticisi
30 Hüsayin Umut YILDIRIM TÜRK TELEKOM Fiber Optik Ekip Lideri
31 Yusuf TOMA MMK METALURJİ Bilgi Güvenliği Yöneticisi
32 Emin CİHAN MMK METALURJİ IT Yöneticisi
33 Erdinç SOYLU MMK METALURJİ Bilgi Sistemleri Yöneticisi
34 Pınar ÖZKAN MMK METALURJİ Bilgi Sistemleri Uzmanı
35 Feride SARI MMK METALURJİ İSG Uzmanı
36 İbrahim ÇELİK MERSİN ÜNİVERSİTESİ Araştırmacı
37 Müslüm ÇELİK MERSİN ÜNİVERSİTESİ Araştırmacı
38 Eray Mert TEKİN MERSİN ÜNİVERSİTESİ Araştırmacı
39 Hakan KAYHAN İSDEMİR Bilgi Teknolojileri Müdürü
40 Ahmet BEŞKARDEŞ İSDEMİR Mühendis
41 Habib HANÇER İSDEMİR Başmühendis
42 Cemil BAYRAMOĞLU İSDEMİR Mühendis
43 Hikmet ŞAHİN İSDEMİR Başmühendis
44 Timur KAYNAK İSDEMİR Mühendis
45 Murat GÖKKAYA LİMAK İSKENDERUN ULUSLARARASI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ Bilgi İşlem Şefi
46 Ceren ÇOLAK LİMAK İSKENDERUN ULUSLARARASI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ İSG Sorumlusu
47 Murat Sadık GÜLER TOSYALI TOYO Elektrik Otomasyon Müdürü
48 Ali ESKİOCAK EKİNCİLER Sistem Mühendisi
49 Haydar KESKİN EKİNCİLER Bilgi Teknolojileri Şefi
50 Ahmet Turan ALNIACIK EKİNCİLER Kalite Güvence Müdürü
51 Emre TEKSOY EKİNCİLER İSG Uzmanı (B)
52 Cemal DÖNMEZ EKİNCİLER İSG Uzmanı (B)
53 Mete KOÇAK EKİNCİLER Elektrik Bakım Müdürü
54 Kadir KARA EKİNCİLER Haddane Müdürü
55 Yusuf İzzettin ÇİFTLER TOSÇELİK Bilgi Sistemleri Müdürü
56 Özhan ERGEN TOSÇELİK Yazılım Şefi
57 Salih GÜNTÜRK TOSÇELİK Hh Seviye-2 Ve Model Bakım Mühendisi
58 Halil İbrahim DONBALOĞLU TOSÇELİK Hh Seviye-2 Ve Model Bakım Mühendisi
59 Abdulkadir AYDIN TOSÇELİK Yy Sevkiyat Ve Müş.Tek. Hiz. Şefi
60 Bekir YILDIZ TOSÇELİK Yy Sevkiyat Mühendisi
61 Teoman TEMEL TOSÇELİK Yy Sevkiyat Formeni
62 Hasan METİN TOSÇELİK Yy Sevkiyat Vardiya Sorumlusu
63 Ahmet ŞANLI TOSÇELİK Ar-Ge Mühendisi
64 Gökçe ÖZDEŞ TOSÇELİK Ar-Ge Mühendisi
65 Olgun KENDİRCİOĞLU TOSÇELİK Ar-Ge Mühendisi
66 Doğan KAYA TOSÇELİK Çh Katı Çelik Elektrik Otom. Bakım Şefi
67 Tevfik LEVENT ÜNSAL TOSÇELİK Ünsal Çh Sıvı Çelik Üretim Şefi
68 Erhan YILMAZ TOSÇELİK Çh Sıvı Çelik Mekanik Bakım Şefi
69 Mimar Sinan SARAÇ TOSÇELİK Çh Elektrik Ve Otomasyon Bakım Mühendisi
70 Hüseyin ERGÜN MERGEN YAZILIM Genel Müdür Yardımcısı
71 Duygu İdil ÇİMEN KARAKUŞ ATAKAŞ ÇELİK SANAYİ Elektrik Otomasyon Mühendisi
72 Umut DOĞAN ATAKAŞ ÇELİK SANAYİ Elektrik Otomasyon Birimi Şefi
73 Mehmet Burak SAKAR ATAKAŞ ÇELİK SANAYİ Elektrik Otomasyon Mühendisi
74 Oğuz Kaan KARADAĞ ATAKAŞ ÇELİK SANAYİ Elektrik Otomasyon Mühendisi
75 Gökçen GİDEMEN CÜCÜ ATLAS ENERJİ Ölçü Kontrol Mühendisi
76 Ali KÖLE ATLAS ENERJİ Ölçü Kontrol Mühendisi
77 Mustafa Yaşar ÖZKAN ATLAS ENERJİ Yazılım Sorumlusu
78 Oğuz AKDEMİR ATLAS ENERJİ Destek & Network Sorumlusu
79 Yakup HAMEŞ İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
80 Mehmet Hakan DEMİR İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
81 Nazif ÇALIŞ İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
82 Murat BİKÇE İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
83 Ersin ÖZDEMİR İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
84 Selva ÇÜRÜK İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
85 Hasan KUZU İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
86 Ersin BAHÇECİ İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
87 Raif KENANOĞLU İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
88 Selçuk MISTIKOĞLU İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
89 Nazlı Sümeyra DAĞILGAN İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ YL Öğrenci
90 Hüsnü İNCİ HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Akademisyen
91 Cumhur EROL ATAKAŞ ÇELİK SANAYİ Mühendis
92 Burak DALGIÇ ATAKAŞ ÇELİK SANAYİ Mühendis
93 Ali BİLGİN EKİNCİLER Mühendis
94 Veli YILDIRIM EKİNCİLER Mühendis
95 Fatih YILMAZ EKİNCİLER Mühendis
96 İhsan TOP EKİNCİLER Mühendis
97 Taylan KARADOĞAN EKİNCİLER Mühendis
98 Mustafa CEYLAN İSDEMİR Mühendis
99 Osman FİDAN İSDEMİR Mühendis
100 Hilmi TİNGA MMK METALURJİ Mühendis
101 Emrah KABA MMK METALURJİ Mühendis
102 Gökhan CÜCÜ MMK METALURJİ Mühendis
103 M. Ali ÇETİN MMK METALURJİ Mühendis
104 Uğur CEYLAN MMK METALURJİ Mühendis
105 Hüseyin Umut YILDIRIM TÜRK TELEKOM Mühendis
106 Halil İbrahim YILDIRIM YAZICI DEMİR ÇELİK Mühendis
107 Levent ARICIOĞLU ABB ELEKTRİK Mühendis
108 Erkan CANANOĞLU ABB ELEKTRİK Mühendis
109 Serkan TEKDAL ASAŞ Mühendis
110 Kağan Mert ÇELİK   Yazar