Hakan GÜNGÖRDÜ

1988 yılında Adana’da doğdu. İlköğrenim ve lise eğitimini Adana’da tamamladı. 2006-2010 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi “Çevre Mühendisliği “bölümünde lisans öğrenimini tamamladı ve 2018 yılında İskenderun Teknik Üniversitesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans programına başladı.

Özel sektörde Çevre Mühendisliği alanında Evsel ve Endüstriyel Atıksuların Arıtılması, ÇED Raporlama, Çevre Danışmanlık, Tehlikeli/Tehlikesiz Atık Geri Dönüşüm, Deniz ve Karasal Kirliliklere Acil Müdahale gibi çeşitli alanlarda çalışmalarda bulundu. 2014 yılından bu yana Limak İskenderun Uluslararası Limanında Çevre ve Kalite Birimini yönetmek ile birlikte İş Güvenliği, Radyasyondan Korunma, Tehlikeli Madde Güvenliği (ADR,IMDG,RID), Yeşil Liman, Sürdürülebilirlik Raporlaması, ISO 9001-14001-45001 yönetim sistemleri üzerinde de çalışmalarını sürdürmektedir.

Çevre Mühendisleri Odası Adana Şubesinin Kurucu Yönetim Kurulunda yer almış ve yönetim kurulu üyeliğine 3 dönemdir devam etmektedir. Çevre Mühendisleri Odası ve Üniversiteler iş birliği ile toplumda Çevre Bilincinin oluşturulması, mesleki tecrübelerin paylaşılması amacı ile pek çok eğitim, seminer, çalıştay ve söyleşide yer almıştır.

About the Speaker
  • Profession
    Çevre Mühendisliği
  • Company
    LİMAK İSKENDERUN LİMAN İŞLETMECİLİĞİ